ÖZTÜRK NARENCİYE HAKKINDA

Firmamız, 1997 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. Yaş sebze ve meyve sektöründe kurulduğumuz yıldan günümüze kadar yurt içi ve yurtdışı çalışmalarımız aktif bir şekilde devam etmektedir. 2017 yılında tekrar yapılanma ile çalıştığımız ülke sayısını arttırdık ve her geçen gün de arttırmaya devam ediyoruz. Çalıştığımız başlıca ülkeler Rusya, Ukrayna, Belarus, Almanya, Hollanda, Irak, Katar ve Dubai'dir.

Müşteri memnuniyeti her zaman ilk prensibimizdir. Tüm ürünlerimiz titizlikle hazırlanmakta ve soğutuculu araçlarla sevk edilmektedir. Dalından taze toplanıp titizlikle hazırlanarak sevk edilir. En kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyoruz ve işimize sevgimizi de katıyoruz.

MİSYONUMUZ

Dinamik, gelişmelere açık, kaliteli üretim, hızlı ve güvenilir taşımacılık, yüksek müşteri memnuniyeti sloganıyla ülkemizi uluslar arası piyasada en iyi şekilde temsil etmektir.

VİZYONUMUZ

İşimizi en verimli şekilde yaparak Türkiye'nin ve tüm dünyanın lider gıda dağıtım şirketi olmaktır. Bu anlamda; dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyeti geleceğimizdir.